Zoover Premium Pack

Zoover Premİum Pack Nedİr?

Zoover'de gezginler için ve gezginler tarafından yapılmış tatil yorumlarını/değerlendirmelerini bulacaksınız. Zoover'in websitesinde gezginlerin oteller, apart-oteller, kampingler, tatil parkları, gemi seyahatleri, tatil evleri ve daha da fazlası hakkındaki yorumlarını/değerlendirmelerini bulacaksınız.

Örneğin;

Çocuk dostu olma konusunda en üst düzeyde olan kampingler, bir şehir turu yapmak için en uygun oteller ya da iyi bir fiyat-kalite orantısı olan oteller. Tüm bunlara ne dersiniz? Bir konaklama tesisi ya da tatil varış noktası aradığınızda, buraları hakkındaki tüm değerlendirmeleri/yorumları Zoover'de bulabilirsiniz. Üstelik konaklama tesislerinin ve varış noktalarının tatil fotoğraflarını da websitesinde bulabileceksiniz.

Seyahatcıların 70%'den fazlası Zoover'ı ya tatilden önce yada tatilden sonra ziyaret etmekte. Diğer seyahatcıların yorumlarını okumak için, ilham kaynağı olarak veya fotoğraflı ve video yorum bırakmak için websayfamızı ziyaret etmektedirler.

İyi bir reytingin gücü yorum sayısından kaynaklanmaktadır. Konaklamanız hakkında ne kadar çok yorum yapıldıysa,o kadar üst sıralarda yayınlanırsınız. Bir yorum genel bir değerlendirmeden ve aynı zamanda konaklamaya özel farklı değerlerden oluşmaktadır, örneğin konaklama yeri, yemekleri ve fiyat/kalite oranı. Premium Pack üyeliğiniz sayesinde bir çok rakibinize kıyasla daha fazla yayınlanır ve sayfanızda iletişim bilgilerinize yer vererek 25 farklı Zoover sitesinin desteğini arkanıza alırsınız. Direk rezervasyon ve yazışma kazanarak, rezervasyonlarınızı komisyon bedeli ödemeden kazanmış olursunuz.

Bir Dünya Web, Zoover International BV'nin TEK YETKİLİ TEMSİLCİSİDİR. Partner olarak 2012 Aralık ayında anlaşma sağlanmıştır. Satın alma ve ürün desteğinde birebir size destek sağlamaktadır.

Bizimle iletişime geçin!

veya

Zoover Türkiye Websitesi'ni ziyaret edin!