Web Tasarım

WEB TASARIM İle SİTENİZİ CANLANDIRIN

Birbirinden şık web tasarımları ile daha güçlü bir kurumsal kimlik edinin. Ürün ve hizmetlerinizi profesyonelce tanıtımını yapmak, global müşterileriniz için tüm dillerde destek veren bir internet siteniz neden olmasın?

Artık çok kolay ! Bir Dünya Web aracılığı sayesinde dilerseniz tek sayfadan oluşan tanıtım sayfanızı oluşturabiliriz. Tek sayfalı siteler pazarlamayı,tanıtmayı ve satmayı planladığınız ürünleri zengin içerik bilgisi ve arama motoru optimizasyonu sayesinde bir çok arama motorlarında üst sıralara taşıyabilir ve potansiyel müşterilerinize nokta atışı gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde bir çok web sitesi arama motorlarında yerini aldı ancak herkes gibi sizde firmanızın sayfasının faaliyet alanınız ve markanız ve ürünlerinizle üst sayfalarda yayınlamak istemezmisiniz? Bir Dünya Web ayrıcalığı ile mikro sayfalarımız sayesinde artık çok kolay. Veya kurumsal sitenizde e-ticaret veya flash destekli tanıtımlar yer alan ve içerik bilgisi zengin site sahibi olmak mı istiyorsunuz? Uzman çözüm ortaklarımız sayesinde size en iyi çözümleri sunmak için hazırız. Yaptığınız işi bize özetleyin ve bizler size en uygun tasarım seçenekleri ile sunalım ve internet dünyasının kapılarını açalım.

Dilerseniz web sitenizin Google üzerindeki reklamlarını yönetmemizdede size destek sağlayabiliriz. Web sitesi yaptıran her müşterimize özel Google promosyonları ile aralıklarla destek sağlayalım. Tamamiyle Google uyumlu site yapısı, kolay indexlenme, hedef ve sonuç odaklı konumlandırma ve işlevsel sistem araçları ile bir dünya web güvencesinde sizde yer edinebilirsiniz. Değişen ihtiyaçlarınıza cevap verebilen altyapı ve isteğe bağlı olarak panel seçeneklerimiz sayesinde dosyalarınızı, resimlerinizi ve metinlerinizi dilediğiniz gibi güncel tutabilirsiniz.

Sizinde anlaşılır bir site sahibi olmanızın tam zamanı! Unutmayın; YENİ TÜRK TİCARET KANUNU'na göre her kurumsal firmanın web sitesi yaptırma zorunluluğu olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. İletişim için hemen arayın.