Google Adwords

GOOGLE ADWORDS İnternet Reklamları

Google reklamları, Google arama motorunda seçmiş olduğumuz anahtar kelimelerle yapılan aramalarda sizi ön sayfada ve bütçenizle doğru orantılı olarak ön soralarda çıkartan bir reklam formatıdır.

Bu platformda siz reklam verenler ön sırada çıkabilmek için Google'a bir bütçe ayırırsınız ve bu bütçe doğrultusunda seçmiş olduğunuz her kelimeye bir tıklama başına bedelle sizi Google da ön sırada yer aldırır ve ilk sayfada çıkartırız. Bu her kelime için vermiş olduğumuz tıklama başına bedeli günün her saatinde kontrol edip günlük bütçe limitinizi doldurana kadar reklamlarınızı ilk sayfada görüntüleriz. Günlük bütçe limitiniz dolduktan sonra ertesi günü bekleyip yeni günlük bütçemizle yeni günde reklamlarınızı yayınlatmaya devam ederiz.

Bu kontroller doğrultusunda sizi haftalık raporlarla bilgilendirip, ne kadar bir harcama yaptığınızı belirtiriz. Ayrıca bu raporlarda günün hangi saatinde nekadarlık bir aranma yapılmış ve bu aranmaların kaçı size ulaştığını belirtiyoruz. Google'ın sertifikalı çözüm ortağı olarak sizin reklam bütçenizi en minimum seviye de tutup size en iyi geri dönüşü sağlatıyoruz. Google'daki temsilcilerimizle sizlerin sorunlarını en kısa süre de gündeme aldıp çözümlerini oluşturuyoruz. Bu sayede de takılan, yasaklanan, askıya alınan ve onaylanmayan web sitelerini sizler adına uğraşıp, yayına uygun bir hale getiriyoruz.

Google'ın ilk sayfada toplam 11 adet reklam alanı mevcuttur. Bu reklam alanlarındaki sıralama sizin ayırmış olduğunuz günlük bütçe, web sitesi kalitesi ve doğru seçilmiş anahtar kelimelerle doğru orantılı yapılmaktadır. Ne kadar çok bir bütçe ayrılırsa okadar ön planda yer alınır. Fakat bu bütçe sadece tıklanılıp siteye yönlendirme yapıldığında ücretlendirilmektedir. Bu ücret de sizin işinizin sezonuna ve o dönemki rekabetine göre değişmektedir. Dolayısıyla farklı dönemlerde farklı bedeller ödenebilinir. Bir Dünya Web Ekibi olarak biz, o dönemki trendleri takip ve analiz eder, o anki rekabete göre sizi en uygun bütçeyle en doğru noktada yayınlarız. Görüntülenme rekabetinizi düşürebilmek için istediğiniz günde istediğiniz saatte sizleri yeni müşterilere ulaştırırız. İhtiyacınıza göre yapılan düzenlemelerle bütçenizi en optimum şekilde kullanırız.

Bir Dünya Web takımı olarak görevimiz sizin bu işlemlerinizi yönetmek ve en doğru, en uygun müşteriyi size ulaştırmaktır.