Facebook Reklam

FACEBOOK REKLAMLARI & Sosyal Medya Yönetimi

Facebook Türkiye'de en hızlı büyüyen ve en fazla üyesi olan sosyal ağlardan bir tanesidir. Facebook sadece genç nüfusu değil, internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanları da kendi bünyesinde barındırıyor. Reklamınızın bir sosyal ağ üstünden yayımlanması firmanızın veya ürünlerinizin daha kolay dilden dile yayılmasına yol açar. Bu şekilde reklamınızı göstererek birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Sosyal ağlarda yapılan reklamın en büyük avantajı facebook reklamlarıdır. Bu şekilde reklamınızı göstererek birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

Facebook ile hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Reklamlarınızın hedef kitlesini ülke, şehir, cinsiyet, yaş, anahtar sözcük, medeni durum, eğitim durumu, iş ünvanı gibi kriterlere göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede reklam bütçenizi ürününüz ve/veya hizmetinizle ilgilenen etkin bir grup için verimli şekilde kullanmış olursunuz. Her bir ürününüz/hizmetiniz için farklı hedef kitleler belirleyerek reklamlarınızdan alacağınız geri dönüşleri arttırabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA KURUMSAL SAYFA KURULUM VE YÖNETİMİ

Kurumsal Web Sitemizi oluşturduk, Google'a reklam verdik fakat kimlerle iletişime geçmemiz gerektiğinin tam bilgisini almak veya bu kişilere tek bir sayfanız üzerinden duyuru mu yapmak istiyorsunuz? Çözümü çok basit Facebook, Twitter, LinkedIn ve Foursquare gibi dünyanın en geniş kulllanıcı kitlesine sahip platformlarda gelin sayfanızı yaratalım.

FACEBOOK

Facebook sayfanızda sizi takip eden takipçilerin hareketleri ve takip eden kişi hakkında daha fazla bilgi alma sahibi ve ürün markanızı daha fazla tanıtma fırsatına sahip olmuş olursunuz.Kurumsal sayfanızda belirli aralıklarla dilerseniz kendiniz dilerseniz uzman kadro desteği ile duyurularınızı yapabilir ve hedeflediğiniz kitleye tanıtımınızı yapabilirsiniz. Dünyada aylık 500 Milyon kullanıcısı olan platformda ister yurtiçi ister yurtdışı çeşitli tanıtımlarınızı sunuabilir ve hedef kitlenize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gelin sizde facebook sayfanızı bizlerin uzmanlığı ile açalım ve sizin için yönetelim.

Üstelik en güncel ürün marka resimleriniz videolarınız ve metinleriniz anında yayınlansın ve beğenmelerinizi arttırarak tanıtımınızı en iyi şekilde gerçekleştirelim.

TWITTER

Twitter; 140 karakterden oluşan cıvıldamak adı verilen internet kısa mesajlarının gönderildiği ve başkalarının mesajlarının okunabildiği bir mikro-blog servisidir. Twitter; her geçen gün karmaşıklaşan internet dünyasına basit bir takip mekanizması sağlamaktadır Oluşturulacak olan sayfanız üzerinden takipçi sayınızı arttırarak dilerseniz markanızın tanıtımını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Uzman kadromuz size bu yönde destek vermek için şimdiden yerini aldı. Hadi sizde gelin bizlerle beraber cıvıldamaya başlayın.

LINKEDIN

İşbirliğinizi kurmak istiyorsunuz ancak ilgili kişinin kim olduğunu bilmiyor musunuz? Veya işletmeniz için en uygun çalışanı mı arıyorsunuz? Aradığınız soruların cevabı artık bu platformda. LınkedIn milyonlarca profesyonelin yer aldığı bir sosyal medya ağıdır. Bir Dünya Web aracılığıyla kurumsal sayfanızı oluşturalım ve aradığınız kriterlerde potansiyel müşterinizin yöneticisine bu platformda vereceğiniz reklam sayesinde çok rahat ulaşabilirsiniz. İş ondan sonrasında sizin görüşmelerinizi pişirmenize bakıyor. Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

FOURSQUARE

Son zamanlarda trend haline gelen ve işletmelerin yerlerini kendi özel haritası üzerinde işaretleme olanağı sağlayan foursquare sayesinde sizde işletmenize yer verebilir ve sizi ziyaret edenlerin check-in yani yerimi bildir demelerini sağlayarak, yerini bildiren kişilerin arkadaş çevresine rahatlıkla duyurabilirsiniz. Video-Resim ekleme özelliği olan Foursquare günümüzde en yaygın yer bildirim ve sosyal paylaşım ağı haline gelmeye başladı bile. Sizde bir dünya web ayrıcalığı ile işletmenizi eklettirebilir ve yerinizi hemen alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bize hemen ulaşın.