E-Ticaret

E-Ticaret Çözümlerİ

Bir Dünya Web olarak, geleneksel pazarlama araçlarının önemini bilmekle birlikte, teknolojinin hızlı gelişimiyle günümüzde e-ticaretin ne kadar önemli bir konuma geldiğinin farkındayız.

Teknoloji konusunda dünyayı biraz da geriden takip eden ülkemizde dahi, e-ticaret yoluyla elde edilen cirolar, bütün kurumların ilgisini bu alana çekmiştir. Satıcı açısından elektronik ticaretin en önemli avantajı ulaşılabilecek insan sayısının "sınırının", internet kullanıcı sayısı olmasıdır ki bu sayı, Avrupa'da 100 milyonu, Türkiye'de ise 7 milyonu geçmiştir.

İnternet aracılığıyla hızla büyüyen, küreselleşen, katılanların sayısının her geçen gün arttığı e-pazaryerleri, satış işlemlerini hızlandırarak iş ve işlem sürelerini en kısa sürede ve en az giderle olabilecek en az süreye indirgemekte hatta çoğu kez ortadan kaldırmaktadır.

Bu tür bir e-ortamda müşteri memnuniyetini karşılayabilmek en önemli husustur. Çünkü müşteri bazı eski alışkanlıklarını bırakacak ve sizin sisteminize güvenerek bu iş türünü kullanacağından, bu platformda olacak en küçük bir kusur müşterinin e-pazaryerini kullanma isteğini o an derhal köreltecektir. Bunun sonucunda gerçekleşemeyen siparişin yanı sıra, sisteme olan güven ve şirket imajı zedelenecek, ayrıca şirket kaynakları boşa harcanmış olacaktır.

Tam müşteri memnuniyetinin yani başarıya ulaşmanın ise ancak iyi tasarlanmış ve ihtiyaçları karşılayabilmiş, en son bilişim teknolojileri ile desteklenmiş bir e-ticaret altyapısı sağlanabileceği açıktır.

Hazırladığımız anahtar teslim projelerle, her türlü kategoride ürününüzü satabileceğiniz, abonelik sistemiyle üye olan kullanıcılara özelleştirilmiş servisler sunabileceğiniz, kampanyalar düzenleyip duyurularını yapabileceğiniz, sadece sizin veya yetkilendirdiğiniz kullanıcıların erişimine açık olan yönetim panelinden her türlü ürün ve kullanıcı işlemlerini yapabileceğiniz, güvenliği uluslararası sertifikalar ve Web Yazılım Ajansı güvenlik kodlamalarıyla sağlanan bir platforma sahip olacaksınız.