Baskı Tasarımları

Baskı Tasarımlarınızla müşterİlerİnİzİ Büyüleyİn

Bir kişiyi etkilemenin yolu ilk olarak görsellikten geçer. Ne söylendiği ikinci plandadır. Kurumsal şirketler öncelikle göze hitap ederek hedef kitleleri ile iletişim kurmayı başarırlar. Bir Dünya Web, yaptığı tasarımlarla müşteri ile hedef kitle arasında en etkili bağı kurar.

Kartvizit, broşür, poster, afiş, davetiye ve yiyecek & içecek menüleri gibi firmanızın tanıtımını sağlayan objeler genelde herkes tarafından basit ve ucuz yollu işler tercih edilir. Başarılı bir tasarım sadece "görsel açıdan zengin" değil, gelişmeye uygun, bilgiyi doğru sunan ve değer katan bir tasarımdır.

Tasarımda zengin bir görselliğin yanı sıra, hedef kitleye mesajın hızlı ve doğru iletilmesi çok önemlidir. Bir Dünya Web tasarım standartlarının üstünde maksimum verimi alabilecek çözümler üretir. Her türlü tasarım hizmetleri dışında deneyimli elemanları ve profesyonel çözüm ortakları ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermektedir. Grafik tasarımcıları ile sosyoloji ve iletişim alanlarında eğitim almış uzmanlardan oluşan ekibimiz, masaüstü yayıncılığı için kurumsal kimlik ile internet yayıncılığı için grafik tasarımı yapmaktadır. Çoğu grafik tasarımı ve multimedya çözümler sunan firmalardan farkımız, tasarımı yalnızca görsel bir ifade olarak ele almayışımızdır.

Tasarım, bizim için sadece en iyi, en yeni görsel çözümleri sunmak değildir, aynı zamanda kaliteli içerik sunumu demektir. İyi bir grafik tasarım, karşılıklı iyi bir iletişimle başlar. Müşterilerimizin istek ve taleplerini alan müşteri danışmanlarımız, bu taleplerle doğru orantılı çözümleri sunacak olan tasarım ekibimiz ile siz, müşterilerimiz arasında kesintisiz bir iletişimi sağlamanın en önemli ilk adım olduğunun farkında olarak titizlikle hareket ederler.